Velg Program
 
Vis dagens Odds / Innsatsfordeling

Odds / Innsatsfordeling: Marseille-Borely, onsdag 15. mai 2019 print

Spilltype

Avd

1. løp

Omsetning vinner: 1109227.00

Omsetning plass: 941380.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Baqualito Mag P. Callier 162,00 23,00-38,00
2 Bambi De Kernas R. Gout 11,00 2,90-4,50
3 Candy De Joudes J. Huguet 33,00 6,60-10,00
4 Caramel De Cambron E. Ohanessian 23,00 4,30-6,70
5 Carla De Rouaisse L. Fresneau 11,00 2,10-3,00
6 Blue Scott O. Merle 119,00 19,00-32,00
7 Best Scott Mlle L. Fernandez 74,00 10,00-16,00
8 Celia De Feugeres Martin Cormy 5,20 1,80-2,60
9 Belina Des Agos K. Devienne 247,00 25,00-42,00
10 Condor Julry J.P. Gauvin 30,00 5,00-8,10
11 Abricot Du Bugey N. Mourot 6,70 2,00-2,90
12 Buffalo Dub's Cedric Terry 75,00 10,00-17,00
13 Cool Fast L. Garcia 11,00 2,90-4,40
14 Cliche Meslois R. Mourice 5,80 2,50-3,80
15 Brick V. Foucault 138,00 19,00-31,00
16 Caberlot Y.A. Briand 4,00 1,50-1,90

2. løp

Omsetning vinner: 1256124.00

Omsetning plass: 865741.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Duc D'occagnes J.Ch. Sorel 23,00 3,30-5,60
2 Dorie De Sauzette P. Callier 77,00 7,30-12,00
3 Damour Jiel Cl.Ch. Vaugrante 19,00 2,10-3,30
4 Destrier Jiel M. Criado 2,10 1,50-1,90
5 Dorthez Prestance Ch. Martens 3,50 1,60-2,20
6 Duarte Y.A. Briand 8,90 2,10-3,30
7 Derby Ly S. Cingland 2,60-4,60
8 Dynamique D'am R. Mourice 11,00 2,10-3,30
9 Democrate Pierrick Le Moel 203,00 14,00-25,00
10 Denver Du Bourg S. Stefano 27,00 3,10-5,10
11 Declic Du Radon J. Guelpa 111,00 9,20-16,00
12 Dragon Rouge J.Ch. Feron 19,00 2,20-3,50
13 Diams De Bassiere N. Ensch 95,00 9,10-16,00
14 Don Juan Captain Ch.C. Degiorgio 139,00 13,00-23,00

3. løp

Omsetning vinner: 1369606.00

Omsetning plass: 1124062.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Vertiginous N. Ensch 3,70 1,80-2,40
2 Vaat Des Caillons R. Mourice 49,00 5,10-7,70
3 Allegro Nonantais Y.A. Briand 8,80 2,20-3,20
4 Beach Julry J.P. Gauvin 5,60 1,70-2,20
5 American Dollar J. Ozenne 139,00 14,00-22,00
6 Balthazar Maza L.G. Richard 13,00 2,70-3,90
7 Visitor S. Stefano 4,60 1,80-2,50
8 Alexia Du Cherisay Nicolas Germain Lefevre 133,00 18,00-28,00
9 Duke Of Carless N. Mortagne 7,30 2,70-3,90
10 Bip Bip De Guez R. Le Vexier 161,00 18,00-29,00
11 Viking Ludois J. Guelpa 140,00 17,00-27,00
12 Bering Ch. Martens 24,00 4,00-6,00
13 Dimmidisia L. Garcia 13,00 3,00-4,50
14 Atout De Montbrun K. Devienne 75,00 9,70-15,00
15 Bajazet Pierrick Le Moel 161,00 23,00-36,00
16 Bad Julry V. Foucault 64,00 10,00-17,00

4. løp

Omsetning vinner:

Omsetning plass:

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Belinda Des Champs L.G. Richard
2 Baumont D'avignere J.J. Belleveaux
3 Coeur De Dompierre Mlle C. Jacob
4 Boss Du Marny Mlle M. Darbord
5 Ascot D'ariane Cl.Ch. Vaugrante
6 Vif Du Bois Jarret R. Volle
7 Aramis Deiha Cedric Terry
8 Capitole Meslois Q. Seguin
9 Dulcinee Vrie Julien Raffestin
10 Vancouver Keryvon Mlle S. Cortial
11 Vic Du Bossis Mme Laetitia Gout
12 Alex Tröjborg Mlle I. Aho

5. løp

Omsetning vinner:

Omsetning plass:

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Cracker K. Thonnerieux
2 Coeur De Miennais L.G. Richard
3 Cote D'azur R. Mourice
4 Charleston Piya Y.A. Briand
5 Carre Noir L. Garcia
6 Carla D'atout G. Touron
7 Coobya Angano E. Gout
8 Coetquidan Nicolas Germain Lefevre
9 Caid Sly M. Criado
10 Cikia Deiha J.Ch. Sorel
11 Creon De La Besvre Julien Raffestin
12 Cirrus De Nieul N. Mourot
13 Calie De Bassiere N. Ensch
14 Colonel Cauveliere J. Chauvin

6. løp

Omsetning vinner:

Omsetning plass:

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Echec Et Mat I. Benakmoume
2 Encierro Jyl Mickael Cormy
3 Espoir De Toues S. Stefano
4 Elixir Du Rabutin S. Cingland
5 Emeraude Turgot Y.A. Briand
6 Espoir Eleven R. Le Vexier
7 Etailo D'eam J. Huguet
8 Eros Du Fosse Martin Cormy
9 Ego Turgot N. Ensch
10 Esmondo L. Garcia
11 Esos Q. Machet
12 Ethien Du Vivier Cedric Terry

7. løp

Omsetning vinner:

Omsetning plass:

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Festina Dream K. Devienne
2 Filopoto Pena S. Stefano
3 Frivole Des Bordes J. Guelpa
4 Fernandina J.Ch. Feron
5 Falcon D'espace N. Ensch
6 Fantomas Turgot Y.A. Briand
7 Facto Turgot Cedric Terry
8 Fantasiawicz L. Garcia
9 Fleirel Vedaquais L. Peltier
10 Fresneaux Ch. Martens
11 Fakir Merite Julien Raffestin

8. løp

Omsetning vinner:

Omsetning plass:

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Glace Au Chocolat Pierrick Le Moel
2 Gold Piquenard N. Ensch
3 Go Fast De Ginai E. Gout
4 Girolata Star J. Guelpa
5 Gaston De Sauzette P. Callier
6 Gourmand Royal L. Garcia
7 Garry Thoris Y.A. Briand