Velg Program
 
Vis dagens Odds / Innsatsfordeling

Odds / Innsatsfordeling: Cherbourg, mandag 13. mai 2019 print

Spilltype

Avd

1. løp

Omsetning vinner: 1177118.00

Omsetning plass: 1109443.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Dariana Cacit M. Hamelin 111,00 10,00-20,00
2 Denys D'ausson Th. Levesque 106,00 15,00-29,00
3 Bijou De Cintho Mlle T. Morice 116,00 13,00-25,00
4 Atout Du Vivier R. Lagadeuc 85,00 9,90-18,00
5 Cosmos Gede M.J. Chevalier 24,00 3,50-6,30
6 Chic Destin A. Lamy 61,00 6,90-13,00
7 Detonante Verite B. Kernivinen 157,00 17,00-33,00
8 Dernier Tango B. Bonne 8,50 1,60-2,50
9 Boderec R. Lamy 27,00 2,80-4,90
10 Cyrius Du Lorault M. Charuel 160,00 17,00-33,00
11 Darshan D. Thomain 1,80 1,30-1,60
12 Atchoum Du Florida J.R. Launois 219,00 16,00-31,00
13 Djiboutien D. Dauverne 108,00 12,00-22,00
14 Deesse De Gueron F. Lagadeuc 7,60 1,60-2,50
15 Deux Etoiles Gede F. Nivard 6,80 1,90-3,10
16 Baron Daidou C. Chenu 3,40-8,40
17 Bad Company Y. Lebourgeois 12,00 2,80-4,90
18 Big Kaiser F. Anne 48,00 6,20-11,00

2. løp

Omsetning vinner: 1286858.00

Omsetning plass: 1055172.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Exciting Ella A. Abrivard 13,00 3,50-5,40
2 Eroxane Du Vivier D. Thomain 2,10 1,60-2,10
3 Eureka De Nappes F. Nivard 17,00 3,90-5,90
4 Ever Blue S. Ernault 36,00 6,00-9,40
5 Evita D'estree F. Lagadeuc 7,30 1,90-2,70
6 Etincelle Darche A.P. Schmitt 88,00 12,00-19,00
7 Emotion Vendeenne M. Fribault 23,00 3,40-5,10
8 Evita Turgot G. Donio 64,00 8,40-13,00
9 Ermione De Nappes O. Dagnicourt 97,00 10,00-16,00
10 Esmeralda Brekka S. Baude 8,70 1,80-2,40
11 Easy To Use L.A. Martin 184,00 20,00-32,00
12 Electra Potter A. Wiels 10,00 2,10-3,10
13 Edwina V. Viel 51,00 7,80-12,00
14 Easy Girl Y. Lebourgeois 12,00 2,30-3,40
15 Etoile De Majule M. Moreau 213,00 20,00-32,00
16 Eternal Flame P.Ph. Ploquin 82,00 12,00-20,00

3. løp

Omsetning vinner: 1420489.00

Omsetning plass: 1154779.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Excalibur Arthur F. Lagadeuc 27,00 3,50-6,10
2 Eros Du Vivier S. Ernault 5,80 1,70-2,40
3 El Loco F. Nivard 24,00 3,90-6,70
4 Enjoue Jenilou Maxime Gilbert 96,00 11,00-20,00
5 Elcapo M. Fribault 11,00 2,20-3,60
6 Estoril Des Corves R. Sevestre 111,00 10,00-18,00
7 European Charm M. Coignard 67,00 7,40-13,00
8 Epsom Du Rib J.L.Cl. Dersoir 13,00 2,70-4,60
9 Enzo La Ravelle J. Gastineau 108,00 12,00-22,00
10 Echo Du Vivier Et. Roue-Lecuyer 37,00 4,90-8,70
11 Excellentissime J.Ph. Dubois 26,00 4,20-7,40
12 Eole Du Prieure Y. Lebourgeois 5,60 2,10-3,40
13 Ecu De Mieloui P.Ph. Ploquin 2,50 1,40-1,70
14 Ex Aequo De Cosse D. Lizee 130,00 11,00-21,00
15 Engel P. Ollitrault 201,00 17,00-32,00
16 Easy New D'yvi D. Thomain 13,00 2,60-4,30

4. løp

Omsetning vinner: 1379101.00

Omsetning plass: 1160042.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Boss Des Cites R. Lamy 137,00 11,00-24,00
2 Beethov Mlle M. Kokkes 144,00 10,00-23,00
3 Dow Jones Emge Mlle M. Collet 71,00 6,90-14,00
4 Deveria A. Lamy 6,00 1,60-2,80
5 Best Of Chanlecy Mlle Ch. Callico 131,00 11,00-23,00
6 Bertoni Mlle L. Planchenault 17,00 1,90-3,30
7 Barry De La Cavee Christopher Corbineau 86,00 9,10-19,00
8 Diva Du Caieu F. Lagadeuc 3,10 1,40-2,20
9 Volpone D'argentan J. Cerisier 140,00 10,00-22,00
10 Crossfire Y. Lebourgeois 2,60 1,20-1,50
11 Aventure Des Isles W. Jehanne 126,00 10,00-22,00
12 Valasco D'im Th. Peltier 89,00 6,80-14,00
13 Ball Trap Mlle M. Asseline 50,00 4,70-9,50
14 Adorable D. Thomain 12,00 2,20-4,10
15 Coral Sea A. Abrivard 12,00 2,30-4,30

5. løp

Omsetning vinner:

Omsetning plass:

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Egyptia D'alex J. Jamault
2 Eden Kles J. Merer
3 En Tete P. Ollitrault
4 Epona Dairpet Mlle M.L. Couanon
5 East Love Th. Constans
6 Elios Noe J. Gastineau
7 Elpick T. Beauvais
8 Enne Du Bouillon P. Geray
9 Etoile Des Ombres J.J. Baillon
10 Eagle Best S. Metayer
11 Egerie De Banville P. Thieulent
12 Exil D'erable Cl. Thomain
13 Eclat De Quick J.Ph. Robert
14 Echo Du Trio Th. Beauchene

6. løp

Omsetning vinner:

Omsetning plass:

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Foxy Lady Yankee A. Lamy
2 Forrest Gump Set Et. Lefranc
3 Fuiletais D'airou M. Hamelin
4 Fils Des Pillard P. Castel
5 Farsight Absolute B. Vassard
6 Flamme Du Stade A. Le Courtois
7 Francia D'ormoy P. Sorais
8 Floride Somolli J. Compas
9 Fabentionally S. Levoy
10 Fiesta Fromentro Th. Levesque
11 Favela Somolli F. Lagadeuc
12 Fancy Free S. Ernault
13 Fax Madrik A. Wiels
14 Festa Des Vals S. Tessier
15 Fee Zia De Nappes O. Dagnicourt
16 Fiona De Coquerie Y. Lebourgeois
17 Flanagane G. Delacour
18 Follow Josselyn Th. Duvaldestin

7. løp

Omsetning vinner:

Omsetning plass:

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Easiness O. Touvais
2 Extreme Farceur P. Ollitrault
3 Estupendo A. Collette
4 Etoile D'un Soir P.Ph. Ploquin
5 Era Quick A. Lamy
6 Elvis Des Lucas J. Cerisier
7 Elixir Wind A. Rebeche
8 Ecume De Landemer P. Geray
9 Eole De Neuvy Guillaume Martin
10 Elle File L'etoile Christopher Corbineau
11 Ecrin De Meslay W. Jehanne
12 Enduro Sport A. Abrivard
13 Eclipse Loco Mlle M. Collet
14 Emir De L'esque Mlle M. Lemonnier
15 Eva Nonantaise V. Saussaye
16 Eroico Bello A. Wiels
17 Eldorado Dream Y. Lebourgeois
18 Eaubeline Du Home D. Thomain

8. løp

Omsetning vinner:

Omsetning plass:

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Gitan Du Bois G. Delacour
2 General De Connee M. Fribault
3 Gaston Cabs D. Dauverne
4 Grise Et Rouge A. Lamy
5 Gaelic Du Rocher F. Nivard
6 Gualamo Th. Duvaldestin
7 Goodman Turgot F. Anne
8 Gloria D'obret B. Vassard
9 Galice D'herfraie Th. Levesque
10 Gui D'erable D. Thomain
11 Galine Erca Antoine Bellet