Velg Program
 
Vis dagens Odds / Innsatsfordeling

Odds / Innsatsfordeling: Klosterskogen, torsdag 08. nov 2018 print

Spilltype

Avd

1. løp

Omsetning vinner: 10242.00

Omsetning plass: 3923.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Del Rev E. Johan Herbjørn Undem 6,53 1,35-2,29
2 Muito Obrigada Adrian Solberg Akselsen 2,22 1,15-1,37
3 Ultimate Love Lars Anvar Kolle
4 Thia Tanic Harry Tharaldsen 126,06 1,37-2,34
5 S.J.'s All In All Simen Bjørbæk Jessen 3,53 1,44-2,51
6 Thaia Sund Espen Grohs 27,77 8,56-16,39
7 Welcome Dag-Sveinung Dalen 4,60 2,10-3,81
8 Florry's Princess Åsbjørn Tengsareid 9,66 1,31-2,14

2. løp

Omsetning vinner: 8598.00

Omsetning plass: 4005.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Ås Kvikken Helene G. Forberg 72,41 1,69-3,84
2 Tangen Tøff Jan Roar Mjølnerød 2,44 1,16-1,73
3 Lille Odin Harry Tharaldsen 3,61 1,11-1,41
4 Lynjor Johan Kringeland Eriksen 107,48 2,15-5,25
5 Maxey Melanin Roger Hansen 31,26 3,22-8,35
6 Goroso Lusianna Gunnar Austevoll 11,37 2,26-5,59
7 Rise Kongen Eirik Høitomt 6,03 1,76-4,03
8 Aasvind Geir Flåten 4,50 1,30-2,64
9 Holene Stjernen Simen Bjørbæk Jessen 29,90 3,33-8,66

3. løp

Omsetning vinner: 9944.00

Omsetning plass: 5538.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Fjeldbaus Mari Løve
2 Haugestad Losen Roya Haghighat 59,37 1,05-2,52
3 Lill Tea Josefine Eilertsen 26,13 6,95-25,97
4 Neseldi Siv Emilie Løvvold 5,31 1,14-2,88
5 Bacchus Ø.K. Brit Lea 10,89 1,10-2,72
6 Sjø Kongen Amanda Robertsen 4,92 1,04-2,07
7 Troll Svenn Helene Kolle 1,40 1,01-1,13

4. løp

Omsetning vinner: 10435.00

Omsetning plass: 3548.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Dania Hornline* (S) Simen Bjørbæk Jessen 10,73 1,76-3,71
2 HöwingsSilberpfeil (S) Johan Kringeland Eriksen 4,07 1,18-1,58
3 Wara Laylock Joakim Hansen 64,21 2,81-6,38
4 Concoler Truls S. Glittum 40,72 1,95-4,22
5 Blaze Of Glory Knut Robin Dalsbotten 6,39 1,87-4,02
6 Unaffected Anette Frønes 22,91 1,42-2,77
7 Twigson Bonanza Johan Herbjørn Undem 13,81 1,58-3,21
8 Ark Born As Twin Ole Johan Østre 1,66 1,15-1,44

5. løp

Omsetning vinner: 13288.00

Omsetning plass: 5108.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Aner Ikke Åsbjørn Tengsareid 5,48 1,43-3,22
2 Valle Gulla Dag-Sveinung Dalen
3 Bufjells Magi Tom Erik Solberg
4 Hof Blesen Gunnar Austevoll 21,26 1,93-4,86
5 Stjerne Smell Stine Hansen Juklerød 125,07 10,46-31,24
6 Rappnor Ole Johan Østre 1,80 1,13-1,43
7 Faks Blæsen Adrian Solberg Akselsen 5,39 1,18-1,72
8 Hellestvedt Trym Eirik Høitomt 15,26 1,48-3,37
9 Langaard Siv Lars Anvar Kolle 11,27 2,10-5,43
10 Hr. Ford Øyvind Ruttenborg 10,27 1,55-3,62
11 Ådne Kommandør Johan Herbjørn Undem 45,23 3,37-9,34

6. løp

Omsetning vinner: 16836.00

Omsetning plass: 7326.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 La Paloma Herman R. Tvedt 13,40 2,78-4,82
2 Dream Sahbra P. Simen Bjørbæk Jessen 67,34 9,03-16,53
3 Zeen av Ekbacka (S) Adrian Solberg Akselsen 3,81 1,32-1,89
4 Camillo Neo (S) Stine Hansen Juklerød 38,48 12,29-22,59
5 Mira Star M. Ole Johan Østre 22,82 3,00-5,25
6 Victor Hastrup (DK) Eirik Høitomt 8,32 1,82-2,94
7 King Senator Lars Anvar Kolle 6,81 1,34-1,97
8 Scarlet Creation Åsbjørn Tengsareid 22,63 3,05-5,35
9 Needed Time Vidar Hop 30,96 3,84-6,89
10 Zoot Va Bene Gunnar Austevoll 11,10 3,33-5,90
11 Cool Canadian (S) Dag-Sveinung Dalen 2,52 1,35-2,02

7. løp

Omsetning vinner: 7720.00

Omsetning plass: 2617.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Frøken Flax Jan Roar Mjølnerød 4,87 1,10-1,97
2 Gyri Jenta Eirik Høitomt 14,70 2,43-5,78
3 Opera Stjerna Simen Bjørbæk Jessen 8,88 1,80-4,08
4 Direktør Ribe Arild Berås 15,06 2,19-5,10
5 Bokli Inger Vidar Hop 5,35 1,06-1,49
6 Stjernebjørn Joakim Hansen 4,29 1,06-1,50
7 Voje Faksa Geir Flåten 2,64 1,52-3,22

8. løp

Omsetning vinner: 18162.00

Omsetning plass: 3920.00

Nr. Hest Kusk/Rytter Vinnerodds Plass(min-maks)
1 Milos Dag-Sveinung Dalen
2 Thunderstorm Ole Johan Østre
3 Reborn Lars Anvar Kolle 23,90 1,75-2,71
4 Annabella Knick Adrian Solberg Akselsen 2,26 1,39-1,79
5 Blackjack Bonanza Josefine Eilertsen 33,06 4,84-8,22
6 Linsybella Simen Bjørbæk Jessen 38,23 3,56-6,01
7 Folsom Cash Åsbjørn Tengsareid 13,69 2,16-3,49
8 Twintoulouse Eirik Høitomt 3,97 1,42-1,86
9 N.Y. Rose Line Gunnar Austevoll 4,74 1,65-2,52
10 K.B.'s Rubina Erik Skaug 37,74 2,85-4,78
11 Noble T. Herman R. Tvedt 6,72 1,75-2,71